FacebookYoutubeInstagram

Autobusy jezdí častěji do Prahy

Slovácko Podnikání 28. 1. 2020
Autobusy jezdí častěji do Prahy
Foto: ilustr. web

Milujete stověžatou Prahu, její památky a atmosféru? Tak potom zbystřete! Mezinárodní autobusový dopravce, totiž v týdnu navýšila počet spojů na trase mezi Košicemi a Prahou, které zastavují i v Uherském Brodě a Uherském Hradišti. Do Prahy se tak nově zelenými autobusy nedostane jednou, ale třikrát denně.

„Nová linka vede přes střední Slovensko, takže region Slovácka propojuje s Rožňavou a dalšími čtrnácti slovenskými městy. Pro naše pravidelné cestující to znamená nejen více možností, jak cestovat k východním sousedům, ale i vyšší frekvenci spojů do Prahy a Brna,“ potvrdila Martina Čmielová, mluvčí společnosti FlixBus.

Nové spoje odjíždějí do Košic z nádraží v Uherském Hradišti každý den v 9.54 a 21.30 hodin, z Uherského Brodu v 10.15 a dále pokračují do Trenčína. Na východ Slovenska dorazí v 18.30, respektive v 5.05 ráno. V opačném směru mají odjezd z Uherského Brodu v 15.15 a z Uherského Hradiště v 15.40 a ve 3 ráno, odkud pokračují do Brna a Prahy. Cena jízdenky z Uherského Hradiště do Prahy začíná na 199 korunách. „Ze Slovácka do Brna a Prahy jsme doposud jezdili jen jednou denně, teď si lidé mohou vybírat ze tří spojů za den. Zbrusu nové autobusy, které jsou na linku nasazeny, poskytují nejmodernější bezpečnostní prvky i pohodlí. Samozřejmostí je WC na palubě, Wi-Fi připojení a elektrické zásuvky, takže cestující mohou za jízdy pracovat nebo studovat,“ dodala Čmielová.

Autor: ceh
Inzerce

Vaše názory

Sklepy Mařatice zvou na slováckou zabíjačku

Uherské Hradiště

Sklepy Mařatice zvou na slováckou zabíjačku

Již nadcházející sobotu 25. ledna 2020 se v areálu, nazvaném Sklepy Mařatice, můžete těšit na pravou slováckou...

21. 1. 2020
Firma roku je z Bílovic, vyrábí městský mobiliář pro celý svět

Bílovice

Firma roku je z Bílovic, vyrábí městský mobiliář pro celý svět

Firma mmcité1 z Bílovic, která se věnuje navrhování a výrobě městského mobiliáře, je Firmou roku 2019. Design...

27. 12. 2019
Co pod stromeček? Investiční zlato a stříbro je dárkem, který se vyplatí

Zlín

Co pod stromeček? Investiční zlato a stříbro je dárkem, který se vyplatí

Investovat do zlata se prostě vyplatí. Zlato totiž představuje trvalou hodnotu prověřenou historií, která již trvá přibližně...

19. 12. 2019
Sezóna v NIVEKU ve znamení úspěchů a ocenění

Nivnice

Sezóna v NIVEKU ve znamení úspěchů a ocenění

Společnost NIVEKO s.r.o. je výrobcem vysoce kvalitních jednokusových bazénů na zakázku pro soukromé i veřejné využití. Ze...

16. 12. 2019
TOPlist