FacebookYoutubeInstagram

Z triumfu se radoval jen Hatlák

Ostrožská Nová Ves, Uherské Hradiště Ostatní sporty 26. 5. 2020
Z triumfu se radoval jen Hatlák

Mezi nejzkušenější hráče ve startovním poli patřil i Ladislav Bednařík, který ve své kategorii obsadil 5. místo a nechal tak za sebou řadu výrazně mladších protivníků.

Foto: dck

Golfová sezona zvedla oponu. Měsíc po státem povolených prvních trénincích si hráči dali dostaveníčko na hřišti Jezera v Ostrožské Nové Vsi, kde zabojovali o vítězství v premiérovém ročníku Kuna Cup Golf UK. Borci domácího Golf Clubu Uherské Hradiště ukořistili sedm medailových umístění (1-3-3).

„Na perfektně připravených greenech se za ideálního počasí představila padesátka golfistů všech věkových i výkonnostních kategorií,“ informovala Renata Prchlíková, manažerka golfového klubu.

Absolutním vítězem v hodnocení podle počtu úderů bez ohledu na hendikep se stal Michal Stehlík z Valtického Golfového klubu, který dvojitou porci jezerské devítky zvládl za 77 úderů. O jedinou ránu pozadu zůstal stříbrný Petr Šmach a bronz vybojoval David Hatlák za 81 úderů, oba reprezentovali domácí GC Uherské Hradiště.

V hendikepové kategorii 0-18 byl nejvýše hodnoceným hráčem právě Hatlák za 81 stablefordových bodů, stříbro patřilo Petru Šmachovi a bronz Liboru Chovánkovi, dalšímu domácímu golfistovi.

Stupně vítězů v kategorii HCP 18-54 patřily zástupcům nejmladší golfové generace. „Z triumfu se radovala teprve desetiletá Anna Miklová z Golf Club Lázně Kostelec u Zlína, když na stříbrnou a bronzovou pozici odsunula o rok starší vrstevníky z našeho klubu Viktora Jakeše a Emmu Mahdalovou,“ prozradila Prchlíková, podle které se odložený start nové sezony vydařil po všech stránkách.

Autor: ceh
Inzerce

Vaše názory

Zraněná kráska bojuje o titul Miss Golf

Uherské Hradiště

Zraněná kráska bojuje o titul Miss Golf

Obvykle bojuje na greenu a decimuje soupeřky birdie. Jenže při koronavirové přestávce zkouší Karolína Nováková, golfistka Golf...

20. 5. 2020
Kajakář ošetřuje nemocné s koronavirem

Ostrožská Nová Ves

Kajakář ošetřuje nemocné s koronavirem

Kajakář Jakub Mlčoch z TJ Ostrožská Nová Ves se pozvolna vrací do tréninkového procesu. Stejně jako jeho...

30. 4. 2020
Tykalovi obhájili, slaví zlatý double

Uherský Brod

Tykalovi obhájili, slaví zlatý double

Krasobruslařští sourozenci Jakub a Barbora Tykalovi z Bruslařského klubu Uherský Brod se stali ozdobou domácího žákovského šampionátu...

18. 3. 2020
Dragoni nazuli běžky a berou stříbro

Ostrožská Nová Ves

Dragoni nazuli běžky a berou stříbro

Dragoni TJ Ostrožská Nová Ves se podruhé postavili na start Jesenické 24hodinovky a pod hlavičkou týmu „V...

16. 3. 2020
TOPlist